هدف مجموعه بفرمایید سلامتی تسهیل نوبت گیری مطمئن و تسریع خدمات دهی به شما مراجعه کننده عزیز میباشد

پاکسازی و ماساژ ویژه صورت در مجموعه بفرمایید سلامتی

راهکارهایی برای داشتن پوستی شاداب 

پاکسازی پوست با بخور

یکی از روش های سالم برای پاکسازی پوست، استفاده از بخور به صورت ساده یا همراه عصاره های گیاهی  است که طی آن منافذ پوست باز و به صورت سطحی و عمقی پاک شده و باعث خون رسانی بهتر به پوست می شود .
آلودگی ها ، چربی ها و سلول های شاخی از سطح پوست تمیز می شود و پوست مرطوب شده که این رطوبت ، خود مانع ایجاد چین و چروک ها می شود .

ماساژصورت

با انجام تکنیک های شش گانه ماساژ صورت، علاوه بر اینکه مانع از بروز چین و چروک های صورت می شوید، می توانید به جوان سازی سلول های پوست کمک کرده و چهره تان را چند سال جوان ترکنید
یکی از پرکاربرد ترین فواید ماساژ صورت  پیشیگیری از پیری پوست و حفظ جوانی و شادابی آن است.

درمان جای جوش پوست صورت 

جای جوش ها را می توان با راهکارهای به ظاهر ساده اما مفید درمان کرد.جای جوش ها درواقع لکه های قرمز یا قهوه ای رنگی هستند که تا مدت ها پس از اینکه خود جوش از بین رفت، روی پوست نمایان هستند .
پس برای اینکه پوست سالمی داشته باشیم باید همیشه آن را تمیز نگه داریم و به اندازه کافی آب و غذا به پوست برسانیم تا همیشه رطوبتش متعادل باشد .
بهترین سن برای پیشگیری از پیری زودرس بین ۲۵ تا ۳۰ سالگی است
برای داشتن پوستی شاداب خوب بخوابید از هوای سالم بهره بگیرید برنامه غذایی درستی داشته باشید آب به اندازه کافی بنوشید .ورزش کنید حرکات ورزشی به شادابی پوست و سلامت آن کمک میکند زیرا گردش خون را زیاد میکند و اکسیژن بیشتری به بدن میرساند .
پوست، معتدل ترین عضو بدن است، افراد خشک مزاج معمولاً پوست خشکی دارند و ترها، پوست های بهتری دارند. گاهی پوست، مزاجش متفاوت از مزاج بدن میشه، مثلا شخصی مزاجش تر، اما پوستش خشک است. احتمال لک پوستی در غلبه مواد زاید مخصوصا سودای زاید بیشتر است. احتمال چروک هم در خشک ها بیشتر است.
در این مرکز، پزشک مزاج شخص را تشخیص داده و متناسب با مزاج شخص و نوع پوست، تعداد جلسات و نوع روغن و نوع ماساژ پاکسازی صورت تعیین شده و ماسور آن را با توجه به تجربه زیادی که دارد اجرا می کند. علاوه بر صورت، گردن و بالا سینه هم پوشش داده می شود. معمولا برای مزاج های گرم، از روغن های خنک و برعکس استفاده می شود. برای حجم دادن گونه، از روغن های مرطب حجم دهنده استفاده می شود.
در پایان باید گفت که انجام تمام این کارها باید توسط متخصص این کارانجام گیرد تا با یک روش مشخص و تکنیکی بتواند به بهبودی پوست کمک کرد

 جهت دریافت نوبت پاکسازی و ماساژ ویژه صورت اینجا کلیک کنید 

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *