هدف مجموعه بفرمایید سلامتی تسهیل نوبت گیری مطمئن و تسریع خدمات دهی به شما مراجعه کننده عزیز میباشد

لارو درمانی

درمان زخمهای عفونی توسط لارو مگس

 زمانی که پزشکی مدرن ناتوان است اغلب گرایش به سمت درمان هـای باسـتانی ایجـاد مـی شـوداستفاده از لارو مگس برای ازبین بردن بافتهای نکروزه که به لارودرمانی، ماگوت تراپی و یا جراحی زنده معروف است به زمان آغاز تمدن بشر برمی گردد. 

ادامه مطلب را اینجا بخوانید...

پاکسازی و ماساژ ویژه صورت

راهکارهایی برای داشتن پوستی شاداب
پاکسازی پوست با بخور
یکی از روش های سالم برای پاکسازی پوست، استفاده از بخور به صورت ساده یا همراه عصاره های گیاهی  است که طی آن منافذ پوست باز و به صورت سطحی و عمقی پاک شده و باعث خون رسانی بهتر به پوست می شود .
آلودگی ها ، چربی ها و سلول های شاخی از سطح پوست تمیز می شود و پوست مرطوب شده که این رطوبت ، خود مانع ایجاد چین و چروک ها می شود .

ادامه مطلب را اینجا بخوانید...

پلاسما تراپی

تحقیقات بر روی پلاسما از سال ۱۹۵۰ میلادی در موضوعات کاربردی مختلف از جمله تولید انرژی، صنایع و... آغاز گردید.سرانجام در قرن ۲۱ میلادی این تحقیقات با ورود به حوزه پزشکی شکل تازه ای به خود گرفت، بطوریکه ویژگی¬های منحصر به فرد پلاسما باعث کاربردهای زیاد آن در این حوزه شده است. کشورهای پیشرو در این علم جدید، آلمان، آمریکا و کره جنوبی هستند. اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی، یک شرکت آلمانی پس از سالها تحقیق و تجربه و اخذ مجوزهای لازم اقدام به تجاری سازی دستگاه "پلاسماپزشکی" نمود

ادامه مطلب را اینجا بخوانید...

تای ماساژ تایلندی

ماساژ سنتی تایلند که دارای حرکات فشاری و کششی است و از نوک انگشتان پا تا فرق سر (بجز ناحیه شکم و قفسه سینه) را شامل می شود و بر روی تشک بر روی زمین انجام می شود.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید...

اقدامات قبل از ماساژ

اقدامات مهمی که قبل از ماساژ باید انجام شود حتما به این چند نکته بسیار دقت کنید .

ادامه مطلب را اینجا بخوانید...

اقدامات قبل از خونگیری

اقدامات قبل از خونگیری (حجامت، فصد یا زالو درمانی)در صورت تجویز دستورات پاکسازی (پرهیزها، آش ها، منضج) و دارو توسط پزشک، بهتر است آن ها را انجام داده تا بدن و خون آماده تر شده و سپس به خونگیری اقدام شود.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید...